2011 Biterken

2011’in son gününde hemde gecenin bir yarısı bloguma bi’şeyler karalamak istedim;

Girişimcilik Zordur

Girişimcimiyim,yoksa değilmiyim? bunun belirli bir değerlendirme kriteri var mı yok mu orasını bilemem ama uğraştığım “iş” i gerektiğince ciddiyete aldığımı ve bu sorumluluğumu yerine getirdiğimi düşünüyorum.Hatta bazen bilgisayar başında çok ineklediğimi düşündüğümde doğrudur ama yapacak bi’şey yok.Gerekli özveriyi göstermek gerekli.

LettoBlog

LettoBlog’u public beta olarak açmamızla birlikte yavaş yavaş kullanıcı kitlemiz oluşmaya başladı.Açık söylemek gerekirse ilk senesinde kâr’a geçeceğimizi düşünmediğim bir proje ancak uzun vadede gerek kullanıcı desteğini alarak gerekse teknik altyapımızı daha da geliştirerek başarılı olacağımızı umuyorum.Tam terside olabilir hayatın neler getireceğini bilemeyiz ancak hedefimiz belli ve bu doğrultuda çalışmalarımıza gece-gündüz devam ediyoruz.

Yeni Projeler

WordPress’i çoğu zaman yabancı kaynaklardan da takip etmemden dolayı olabilir,yurtdışı kaynakların bu konuda fazlalığı ve ülkemizde “sadece wordpress” e özel bir site olmayışı (varsa düzeltin lütfen) nedeniyle wpnotlari.com’adında sadece wordpress’e özel konuların olduğu bir site üzerinde de çalılıyoruz.

Kendimden

Gecenin bir yarısı kulağında kulaklık,dinlediği müzikle tümleşik,kahve kokusu odayı saran bir şekilde çalışmak.Hemde bunu herkesin yeni yıl için tatil yaptığı bir günde, üstelik doğum günüm olan bir günde yapmak (üstelik finalleri yeni bitirmişken).2012 WordPress’le tümleşik olarak geçecek sanırım benim açımdam.

Şimdi müsadenizle işlere dönüyorum.Masa üstünde beni bekleyen işler var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sohbete katılın

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir