LettoBlog 1 Yaşında

Bugün LettoBlog’un birinci yaş günü.Bir senede edindiğim deneyimleri aktarsam yazılar yetmez.

Ama tek kişi olarak başladığım yolda artık bir ekibimin olması, yardım sever takım arkadaşları olması çok güzel…LettoBlog hala beta aşamasında olduğu için mutlaka eksiklikleri var, ancak gece gündüz çalışarak stabil versiyon için durmadan emek harcadığımızı belirtebiliriz.

Bir senede onlarca şey öğrendik ve hala öğrenmeye devam ediyoruz.Hem kendimizi hem LettoBlog’u geliştirerek ölçeklenebilir bir yapıda ilerde daha da büyük işler yapacağımız umuyoruz.

Geldiğimiz noktada gerçekden çok ciddi yol aldığımızı düşünüyorum.Reklam ve tanıtım olayına girmiyorum çünkü düzgün bir sistemi kurmak ayrı bir şey,onu insanların kullanması tanıtımın yapılması apayrı birşey.

Özellikle ülkemizde çoğu blogcu’nun güvenememesinide anlıyorum geçmişte kurulup pat diye kapanmış onlarca örnekten sonra çekinmekte haklılar.(En azından bir senedir açık olduğumuzu bilmeleri belki fayda sağlar)

Önümüzde çok uzun bir yol var ve gerçekten mümkün olduğunca en iyi şekilde çalışmaya devam ediyoruz.Hatta gelecekte LettoBlog  gelir elde etmeye başlarsa WordCamp gibi etkinliklere’de sponsor olmayı düşünüyoruz.

Şimdilik sadece bir hayal ama  zaten bu yola “I have a dream” diyerek başladık 🙂

 

A.Serdar’a Teşekkürler…

Bugünün en anlamlı hediyesi Şef geliştiricimizden geldi.Android için LettoBlog version 1.0 alpha testleri başarılı bir şekilde geçti.Özellikle bugüne denk gelmesi çok güzel oldu 🙂

 

Velhasıl kelam, çok ciddi yol katettiğimizi, LettoBlog’u kullanan,destekleyen gönül veren herkese çok teşekkürlerimi  “Madonna-miles away” şarkısı eşliğinde sunarım…

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir